BFM 89.9

Podcast  >  Night Shift  >  Bila Larut Malam  >  Kereta dan Jalan Raya

Kereta dan Jalan Raya

Kuhen K. Velusamy, Route Hunters | Mohanan Suppiah, Route Hunters | Izzat Shaharel, Route Hunters

10-Mar-16 00:00

Kereta dan Jalan Raya

Bagi sesetengah orang, hubungan antara manusia dan kereta mereka boleh dikatakan amat istimewa. Ada yang mengubahsuai kereta mereka untuk rupa dan gaya, dan ada juga yang mengubahsuai untuk kepuasan memandu. Apa yang membuatkan mereka sanggup menghabiskan banyak duit untuk hobi ini? Mereka juga akan memberikan pendapat mereka berkenaan dengan perangai rakyat Malaysia di jalan raya. Selain itu, kami juga akan membincangkan topik graffiti dalam tandas, dan persepsi terhadap pekerjaan "blue-collar jobs".


Download the BFM mobile app. Stay at home and stay up-to-date.

Tags:  keretajalan rayacarsdriftingegosikap memanduCultureMotoring


Dan Lain-Lain

Share this podcast




Play / Pause

Listen now : Cruise Control: Daniel Fernandez, dsf.my | Ariff Roose | Richard Bradbury

Today’s Shows



6:00 AM

The 6AM Stretch

7:00 AM

World Market Watch

7:15 AM

Morning Brief

8:00 AM

The Breakfast Grille

Izhar Hifnei Ismail, Acting CEO, Johor Petroleum Development Corporation Berhad

8:30 AM

Morning Brief

9:00 AM

Opening Bell

9:35 AM

BBC World Service

10:05 AM

Open For Business

Carmen Lew, Founder, NIUD

11:05 AM

HerVantage

Lisa Surihani, Actress and Entrepreneur

12:00 PM

Enterprise Biz Bytes

Bharath Vellore, Provenir’s General Manager for the APAC region

1:00 PM

The Breakfast Grille Repeat

Izhar Hifnei Ismail, Acting CEO, Johor Petroleum Development Corporation Berhad

2:05 PM

Live & Learn

Gotong Royong Cucuk Vaksin: How Migrants & Refugees Helped Malaysia’s Vaccination Drive

3:05 PM

Earth Matters

Sustainability Solutions through the Danau Girang Field Centre

4:05 PM

Health & Living

Here’s What You Need To Know About Pituitary Tumours

5:00 PM

The Evening Edition

5:35 PM

Today On Twitter

6:05 PM

Inside Story

7:05 PM

The Evening Edition

7:35 PM

Popcorn Culture Review

The Sandman

8:00 PM

Cruise Control

Daniel Fernandez, dsf.my | Ariff Roose | Richard Bradbury

10:00 PM

The Pulse